ביטוח רכב הוא ביטוח חיוני המגן גם על כלי הרכב וגם על בעליהם מפני הסכנות הבלתי צפויות של הדרך. בבסיסו, ביטוח רכב (ביטוח חובה) מעניק הגנה כלכלית במקרה של תאונה הכוללת פגיעה בגוף האדם – מעבר לציות לחוק בלבד, הוא מציע שקט נפשי, ומבטיח שנהגים יכולים לנווט בבטחה בכבישים המהירים ובדרכים.

כיסוי מקיף (ביטוח מקיף) כולל היבטים שונים, לרבות אחריות, התנגשות ופוליסות מקיפות המותאמות לצרכים האישיים. כיסוי החבות נכנס לכיסוי נזקים שנגרמו לאחרים בתאונה שבה המבוטח נחשב אשם, ומגן עליהם מפני השלכות משפטיות ופיננסיות אפשריות. כיסוי מקיף מרחיב את מטריית ההגנה לרכב המבוטח עצמו, תוך התייחסות לעלויות תיקון או החלפה במקרה של התנגשות. בינתיים, הביטוח המקיף מכסה בצורה רחבה יותר, ומתייחס בנוסף לתקריות אי-התנגשות כמו גניבה, ונדליזם או אסונות טבע. ביטוח רכב דורש פתרונות מותאמים למגוון הגדול של האוכלוסיה, בין אם עבור הנהג המתמיד, להרפתקן סוף השבוע או לבעל הצי המסחרי.

שותף ביטוח אמין לא רק מפחית סיכונים פיננסיים אלא גם מציע תמיכה וליווי מגיבים באמצעות תהליכי תביעות, מה שמבטיח נסיעה חלקה בחזרה לכביש לאחר תקלות בלתי צפויות. בתקופה בה הרכב והכבישים מתפתחים ללא הרף, והסיכונים מתרבים ואי-ודאות בשפע, ביטוח הרכב עומד בתור בן לוויה איתן, ומציע מגן מפני הבלתי צפוי והבטחה של חוסן מול מצוקה.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.