ביטוח חיים הוא כלי פיננסי חיוני המציע שקט נפשי וביטחון לאנשים וליקיריהם. הוא משמש כהגנה מפני נסיבות בלתי צפויות, ומספק רשת ביטחון בעת פטירה של אחד או יותר מהמבוטחים. עם ביטוח חיים, מבוטחים מבטיחים שהמוטבים שלהם יהיו מוגנים כלכלית במקרה של פטירתם, ומציעים תמיכה לכיסוי הוצאות הלוויה, חובות, תשלומי משכנתא והתחייבויות פיננסיות מתמשכות אחרות.

פוליסות ביטוח חיים מגיעות בשני סוגי כיסויים – ביטוח חיים רגיל, בו התשלום הוא חד פעמי בעת פטירה, בגובה המוגדר בפוליסה, או ביטוח חיים מסוג "הכנסה למשפחה", המשולם מדי חודש למשפחה – המבטיח הכנסה חודשית קבועה למשך תקופה כפי שהוגדרה בפוליסה, אשר מאפשרת ליווי כלכלי וגב למשפחה לאחר פטירה.

ביטוח חיים מומלץ נוסף נקרא "ריסק 15", ביטוח חיים שבו הפרמיה נשארת קבועה למשך 15 שנה, בלי להתייקר – מה שיוצר חסכון משמעותי בעלויות ביטוח החיים.

ביטוח חיים לא רק מספק ביטחון כלכלי אלא גם משמש כאבן יסוד בתכנון פיננסי אחראי, ומבטיח שאנשים יכולים להשאיר מורשת של יציבות ותמיכה ליקיריהם גם לאחר שהם כבר לא איתם.

בקבוצת עוצמה אנו מבינים את החשיבות של ביטוח חיים בשמירה על העתיד, ומחויבים ללוות את לקוחותינו בתהליך בחירת הפוליסה המתאימה לצרכים ולנסיבות הייחודיות שלהם.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.