שירותי הקבוצה


icon_ser05

ביטוחים

שירותי הביטוח המקיפים שלנו מכסים כל היבט ביטוחי עבור לקוחותינו. מביטוח דירה, משכנתא ורכב ועד ביטוח בריאות, חיים וביטוח מקצועי, אנו מבטיחים שאתם מוגנים בכל דרך אפשרית ומכוסים באופן מלא. הגישה שלנו היא לתת ללקוחותינו שקט נפשי, שמירה והגנה על הבית, הבריאות והעתיד הכלכלי שלהם. אנחנו מספקים פתרונות מותאמים אישית - ליחידים ולעסקים ואנחנו כאן בשבילכם, כדי שתוכלו להתמקד בכל מה שחשוב בחיים, בראש שקט.


icon_ser01

פנסיות ופיננסים

תכנון פיננסי יכול להיות מורכב וסבוך, אבל עם צוות המומחים שלנו, תכנון העתיד הופך לקל ופשוט. אנו יודעים להמליץ על קרנות פנסיה, גמל, השתלמות וחיסכון במסלולים מותאמים אישית לצרכי הלקוח, תוך הבטחת יציבות פיננסית ותשואות מיטביות. החסכונות מאפשרים פרישה נוחה, תכנון לעתיד ורשת ביטחון להוצאות בלתי צפויות. ללקוחות בכל שלבי החיים עד הפרישה, אנו יודעים לספק פתרונות מותאמים ומגוונים לבניית עושר ותכנון פיננסי, להשגת היעדים הפיננסיים שלכם לטווח הארוך. אנחנו מזמינים אתכם להשקיע בעתיד שלכם, עם הליווי המקצועי של קבוצת עוצמה.


icon_ser04

מימון, הלוואות ומשכנתאות

משכנתאות והלוואות הן המומחיות שלנו בקבוצת עוצמה. אנו מציעים מגוון פתרונות למחזור ואיחוד הלוואות, הלוואות על חשבון קרן הפנסיה, משכנתאות, כולל משכנתאות למסורבים ותיקון נתוני אשראי. כאשר אנחנו מסייעים ללקוחות לקחת משכנתא, אנחנו מביאים כמה הצעות תחרותיות ואטרקטיביות ממיטב הבנקים והסניפים שלהם היכרות רבת שנים עם הקבוצה, מה שמאפשר לנו להשיג תנאים מועדפים ללקוחותינו. כמו כן, ההיכרות הענפה שלנו עם הבנקים וחברות המימון, מאפשרת לנו להציע תנאים ייחודיים ופתרונות מגוונים ויצירתיים לפי הצרכים שלכם. אנחנו יודעים לתת פתרון לכל מי שזקוק לכספים מיידית.


icon_ser03

תכנון עושר

תכנון עושר הוא מפת דרכים לשאיפות הפיננסיות שלך ושל המשפחה - לדורות קדימה, וזה כולל חסכונות, השקעות, פנסיות והעברת העושר לדור הבא. שירותי תכנון העושר שלנו כוללים תכנון אסטרטגי מותאם אישית כדי לצמוח ולהגן על העושר שלכם לאורך השנים. אנו מספקים שירותי החזר מס, תכנון חסכונות וקופות גמל והשתלמות, ותכנון הפנסיה וההעברה הבין דורית של ההון והנכסים. בקבוצת עוצמה אנו מבטיחים שכל היבט של העתיד הפיננסי שלכם ושל המשפחה מקבל את מלוא תשומת הלב. צוות המומחים שלנו יישב איתכם כדי להבין את המטרות וליצור תוכנית מקיפה לניהול עושר - המותאמת במיוחד עבורכם.

14 באפריל 2024
החזרי מס
14 באפריל 2024
העברה בין דורית
15 באפריל 2024
צוואות וייפוי כוח מתמשך
15 באפריל 2024
תכנון הון וחיסכון
15 באפריל 2024
תכנון פנסיוני
17 באפריל 2024
פנסיה
17 באפריל 2024
קרן השתלמות
17 באפריל 2024
קופת גמל
17 באפריל 2024
קופת גמל להשקעה


icon_ser02

מימוש זכויות רפואיות

מימוש זכויות רפואיות ותביעות ביטוח זה הליך מורכב שדורש מומחיות וניסיון רב ואנחנו בקבוצת עוצמה כדי ללוות אתכם בכל שלב בדרך - עד לקבלת הכספים והפיצויים המגיעים לכם. חברות הביטוח לא ממהרות לשלם ופעמים רבות מקשות על התהליך ומחפשות מגוון דרכים לדחות, לצמצם, או לתרץ למה לא לשלם. אנחנו בקבוצת עוצמה מפעילים את המינוף, המומחיות, והניסיון שלנו כדי לממש את הזכויות הרפואיות עבורכם במהירות ובקלות ולהבטיח את הפיצוי מחברות הביטוח. בנוסף, אנו יודעים לספק ביטוחי בריאות ומחלות קשות, תוך התאמה אישית עבורכם, לכיסוי מירבי ונכון, כדי שתהיה לכם התמיכה הכלכלית והשקט הנפשי בזמנים קשים. הגישה המקיפה שלנו לביטוח מבטיחה שאתם מוגנים בכל שלב בחייכם, ומאפשרת לכם להתמקד במה שחשוב עבורכם. בקבוצת עוצמה אנחנו המומחים שלך לכל נושאי כיסוי הבריאות הביטוחי, ומימוש הזכויות הרפואיות במקרה של תביעות ביטוח.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.