ביטוח חיים למשכנתא עומד כאבן יסוד בבטחון פיננסי הן לבעלי הדירות והן לערבים להלוואה, ומציע הגנה מפני נסיבות בלתי צפויות שעלולות לסכן את החזר הלוואת המשכנתא. מוצר ביטוח חיוני זה מספק רשת ביטחון על ידי כיסוי הסיכון של המלווה במקרה של פטירת אחד מהלווים, ומבטיח שההלוואה תוחזר גם במקרה פטירה של הלווה.

ביטוח זה משמש ככלי מרכזי המאפשר לאנשים ולמשפחות להגשים את חלומם לרכוש בית על ידי הפחתת הסיכון עבור המלווים, ובכך להקל על הגישה למימון משכנתא במחיר סביר.

מנגנוני ביטוח אלה לא רק מגנים על המלווים אלא גם מקלים על הלווים על ידי הפחתת דרישות המקדמה, מה שהופך את רכישת הבית אפשרית יותר עבור אלה שאין להם חיסכון משמעותי עבור מקדמה גדולה. למעשה, ביטוח משכנתא מטפח יציבות בשוק הדיור על ידי עידוד שיטות הלוואות אחראיות ובו זמנית מרחיב את הגישה לרכישת בית עבור קשת רחבה יותר של יחידים ומשפחות.

אנו בבית עוצמה מחויבים לשמירה על רווחתם הפיננסית של לקוחותינו, ומכירים בתפקיד המרכזי של ביטוח משכנתא בהבטחת החוסן של הלווים והמלווים כאחד בנוף הדינמי של מימון נדל"ן.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.