הלוואות על חשבון קרן הפנסיה

אנו בבית עוצמה מחויבים לתמוך ברווחתם הפיננסית של לקוחותינו, אנו מבינים את החשיבות של מתן פתרונות מקיפים המותאמים לצרכיהם המגוונים. אחת כזו שאנו מציעים היא הלוואות כנגד קרן הפנסיה או קרן ההשתלמות.

מתוך הכרה בתפקיד המרכזי שהקרנות הללו ממלאות בהבטחת עתידם של אנשים, אנו מספקים דרכים נגישות ללקוחות למנף משאבים אלה כאשר הם מתמודדים עם צרכים פיננסיים בלתי צפויים או הזדמנויות לצמיחה אישית ומקצועית.

היועצים שלנו מתוכננים מתוך מחשבה על גמישות וזמינות, ומבטיחים שלווים יוכלו לגשת לכספים שהם דורשים מבלי לפגוע בביטחון הפיננסי לטווח ארוך שלהם. בין אם מדובר בכיסוי הוצאות רפואיות, הקלה על שיפוץ בית החלומות או השקעה בחינוך מתקדם, ההלוואות שלנו מעצימות את הלקוחות לנווט באי הוודאות של החיים בביטחון. יתרה מכך, אנו נותנים עדיפות לשקיפות והגינות בשיטות ההלוואות שלנו, תוך הקפדה על סטנדרטים אתיים מחמירים לשמירה על האינטרסים של לקוחותינו.

על ידי מתן הלוואות על חשבון קרן הפנסיה או קרן ההשתלמות, אנו מאשרים מחדש את מחויבותנו להיות שותף מהימן במסעות הפיננסיים של לקוחותינו, תוך מתן לא רק ביטוח אלא תמיכה מקיפה כדי לעזור להם להשיג את מטרותיהם ושאיפותיהם.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.