העברה בין דורית היא תפיסה מרכזית בתחום הפיננסים, המגלמת את המהות של הבטחת הרווחה הפיננסית של הדורות הבאים. בבסיסה, העברה בין-דורית מתייחסת למעבר חלק של נכסים, עושר וערכים מדור לדור.

עבור בית עוצמה תפיסה זו מדגישה את החשיבות של יצירת תוכניות פיננסיות מקיפות החורגות מתקופות חיים בודדות, ומבטיחות מורשת של יציבות ושגשוג למשפחות. באמצעות מוצרי ביטוח חדשניים כגון ביטוח חיים שלמים ותכנון נאמנות, אנשים יכולים להעביר עושר ביעילות על פני דורות תוך הגנה מפני סיכונים בלתי צפויים. בנוסף, העברה בין-דורית משתרעת מעבר להפרשות כספיות בלבד; היא כוללת העברת ידע, אתיקה וערכים המגדירים את המורשת של המשפחה. על ידי הקלת שיחות על ירושה, תכנון עיזבון וניהול סיכונים, בית עוצמה ממלא תפקיד מכריע בטיפוח דיאלוג והעצמה בין-דורית.

מתוך הכרה בצרכים ובשאיפות המגוונות של כל דור, אנו בבית עוצמה מתאימים פתרונות המותאמים לנסיבות המתפתחות, בין אם מדובר בהגנה על נכסים ממיסוי או במתן רשת ביטחון בעתות משבר. על ידי אימוץ העקרונות של העברה בין-דורית, בית עוצמה לא רק מפחית את אי הוודאות הפיננסית אלא גם מטפח תחושת ביטחון והמשכיות המהדהדים על פני קווים משפחתיים.

בסופו של דבר, העברה בין-דורית מגלמת את המחויבות המתמשכת להבטחת דור העתיד ולטפח את מורשת השגשוג לדורות הבאים, מה שהופך אותה לאבן יסוד של תכנון פיננסי נבון.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.