הלוואות משמשות כלים חיוניים במימון צרכים שונים בחיים, אירועים מיוחדים, שיפוץ, רכב, חופשה או כל דבר אחר שאנחנו רוצים לממש, ובקבוצת עוצמה אנחנו מתמחים בפתרונות מימון, הלוואות ואשראי. בין אם אתם מחפשים לקנות דירה, רכב, לממן הוצאה מכל סוג או לגשר על פער פיננסי, אפשרויות ההלוואה המגוונות שלנו והמומחים שלנו כאן כדי לתת לכם מענה.

הלוואות בנקאיות הן לרוב מוגבלות, בתעריפים ותנאים לא אטרקטיביים. זו המומחיות שלנו להגיש את הבקשה כדי לקבל את התנאים הטובים ביותר, כנגד נכס, רכב, קרן הפנסיה או קרנות השתלמות, על מנת לאפשר לכם לקבל את הכספים והמימון שאתם צריכים לצורך אישי או עסקי.

עבור בעלי נכס (גם עם משכנתא), ניתן למחזר את המשכנתא או לבצע איחוד הלוואות על מנת לקבל כספים נוספים ולעיתים אף לחסוך בתשלומי המשכנתא. איחוד ומחזור הלוואות הוא אחד מתחומי המומחיות שלנו. באופן דומה, הלוואות כנגד קרנות הפנסיה מספקות מקור מימון המשפר משמעותית את התנאים ואת הגמישות, בלי לפתוח את חסכונות הפנסיה שלכם ומבלי לפגוע בעתיד הכלכלי שלכם.

בקבוצת עוצמה, אנחנו יודעים להפעיל את הבנקים וגם מקורות מימון חוץ-בנקאיים ממוסדות פיננסיים וחברות ביטוח, עם מגוון אפשרויות הלוואה, גם למסורבים, על מנת למצוא את הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלכם.

קבוצת עוצמה מביאה את הניסיון, הידע והמומחיות למימון, הלוואות ואשראי לשירותכם, ואנחנו נדע לאתר ולהתאים עבורכם את מקורות המימון ואת ההלוואה הטובה ביותר, בתנאים המיטביים עבורכם, כדי שתוכלו לממש את הצרכים והרצונות שלכם.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.