מימוש זכויות רפואיות הוא היבט בסיסי של שירותי הבריאות, המבטיח שלפרטים תהיה אוטונומיה ושליטה על ההחלטות הרפואיות שלהם. בבסיסו, מימוש זכויות רפואיות כרוך ביכולת של מטופלים לעשות בחירות מושכלות לגבי אפשרויות הטיפול הרפואי שלהם, לרבות תוכניות טיפול, בחירות תרופתיות והשתתפות במחקר רפואי או בטיפולים ניסיוניים.

אצלנו בקבוצת עוצמה, מימוש זכויות רפואיות פירושה העצמת מבוטחים לגשת לשירותי הבריאות להם הם זקוקים ללא הפרעה או הגבלה וקבלת הכספים לטובת מימוש הזכויות הללו. זה כולל מתן מידע ברור ושקוף לגבי אפשרויות הכיסוי, כמו גם תמיכה בזכויות המטופלים לקבל טיפול בזמן סביר ומהיר. בנוסף, קבוצת עוצמה ממלאת תפקיד קריטי בהגנה על חולים מפני אפליה על סמך תנאים קיימים או גורמים אחרים, ומבטיחה שלכל לקוח תהיה גישה לטיפול רפואי מהיר ואיכותי.

מימוש זכויות רפואיות ותביעות ביטוח הוא תהליך מורכב, ואנחנו בקבוצת עוצמה כאן כדי ללוות אתכם בכל שלב בדרך – עד לקבלת הכספים והפיצויים המגיעים לכם. חברות הביטוח לא ממהרות לשלם ופעמים רבות מקשות על התהליך ומחפשות מגוון דרכים לדחות, לצמצם, או לתרץ למה לא לשלם. אנחנו בקבוצת עוצמה מפעילים את המינוף, המומחיות, והניסיון שלנו כדי לממש את הזכויות הרפואיות עבורכם במהירות ובקלות ולהבטיח את הפיצוי מחברות הביטוח.

על ידי קידום מימוש זכויות רפואיות, אנחנו בקבוצת עוצמה ממלאים את האחריות המקצועית שלנו, דואגים למימוש הביטוח וקבלת הכספים באופן מהיר וקל עבור הלקוח, על מנת לדאוג לו לתוצאה הבריאותית הטובה ביותר.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.