בתחום הלוואות המשכנתא, קיימת קבוצה שלעיתים קרובות מתעלמים ממנה אך חשובה ביותר – מבקשי המשכנתא שסורבו. בעוד ששיטות ההלוואות הסטנדרטיות עשויות למנוע מהם גישה לבעלות על בתים, אנו בבית עוצמה מכירים בערך ובפוטנציאל הטבועים בקבוצה זו, אנו מבינים שהתפניות של החיים עלולות להוביל לכשלים פיננסיים, פגמי אשראי או מקורות הכנסה לא שגרתיים שעשויים לא להתאים לקריטריונים הסטנדרטיים של ההלוואות. לכן אנו מתמחים בהצעת פתרונות משכנתא מותאמים שנועדו להעצים את מי שהתמודד עם דחייה במקום אחר.

באמצעות גישות חיתום חדשניות ומחויבות לשירות מותאם אישית, אנו שואפים להפוך חלומות על רכישת בית למציאות מוחשית. צוות אנשי המקצוע המסורים שלנו פועל ללא לאות להעריך את הנסיבות הייחודיות של כל פונה, ומציע הכוונה, תמיכה ומסלולים חלופיים להבטחת משכנתא.

אנו מאמינים שלכל אחד מגיעה הזדמנות לבנות בסיס לעתיד שלו, ללא קשר לכישלונות העבר או אתגרים פיננסיים. על ידי הושטת יד מסייעת לדחויים, אנו לא רק מקלים על הגישה לדיור אלא גם מטפחים תחושת העצמה ותקווה בתוך קהילות.

בבית עוצמה אנו רואים במועמדים שנדחו – בעלי בתים פוטנציאליים מוכנים לצאת לפרק חדש של יציבות ושגשוג. באמצעות המסירות הבלתי מעורערת והפתרונות החדשניים שלנו, אנו שואפים להגדיר מחדש את נוף הלוואות המשכנתא, ולהפוך את חלום הבעלות על דירה למציאות עבור כל מי שמחפש אותה, ללא קשר למכשולים בהם נתקלו בדרך.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.