משכנתאות הן כלים פיננסיים מרכזיים המאפשרים ליחידים ולמשפחות להשיג את חלומם לרכוש בית, תוך ניהול תזרים מזומנים בצורה יעילה. כאבן יסוד בענף הנדל"ן, משכנתאות משמשות כהלוואות המובטחות בנכס הנרכש, ומאפשרות ללווים לפזר את עלות הנכס על פני תקופה ממושכת. עבור רבים, קבלת משכנתא מהווה אבן דרך משמעותית, המסמלת יציבות והשקעה בעתיד.

אנחנו בקבוצת עוצמה מסייעים ללקוחותינו לקחת משכנתא חכמה, המומחים שלנו מבצעים השוואה מקיפה בין אפשרויות ובנקים שונים, מסלולים וריביות, תוך בחינה מקיפה של המצב והתכנון הפיננסי שלכם – כדי להתאים לכם את הפתרון הטוב ביותר, עם פריסה נכונה של תקופת ההחזר, והחזר שהוא נוח ויציב, תוך מיקסום החיסכון בתמהיל המיטבי עבורכם.

אנחנו בקבוצת עוצמה יודעים גם להציע מוצרים המותאמים להגנה מפני נסיבות בלתי צפויות שעלולות לסכן את יכולתם של בעלי הנכס לעמוד בהתחייבויות המשכנתא, כגון אובדן עבודה, נכות או נזק לרכוש. בתחום הביטוח, יש חשיבות עליונה להבנת המשכנתאות שכן הן מצטלבות עם פוליסות שונות, כגון ביטוח דירות, כדי לשמור הן על הרכוש והן על רווחתם הכלכלית של בעלי הדירות. על ידי מתן פתרונות ביטוח מקיפים, אנחנו יוצרים עבורכם יציבות למשכנתא, בטחון כלכלי ושקט נפשי.

בסופו של דבר, משכנתאות מייצגות לא רק עסקאות פיננסיות אלא גם יציבות, ובטחון לצד התחייבות ארוכת טווח. לכן התכנון של המשכנתא הוא קריטי על מנת להבטיח את התנאים הטובים ביותר ואת הבטחון שלכם. אנחנו בקבוצת עוצמה תומכים בכם באופן מלא, מהתכנון וההתאמה לנכס, תוך איתור המשכנתא הטובה ביותר עבורכם, ועד קבלת הכספים – על מנת להבטיח שאתם מממשים את החלום שלכם לבעלות על בית או דירה, תוך הפחתת הסיכונים ומקסום החסכון בעלויות המשכנתא – שלעיתים יכול להצטבר למאות אלפי שקלים.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.