צוואות ויפוי כוח מתמשך (LPA) הם מכשירים משפטיים מרכזיים שאנשים יכולים להשתמש בהם כדי לשמור על נכסיהם ולהבטיח שרצונותיהם יכובדו במקרה של אי כושר או מוות.

מה ההבדל בין צוואה לייפוי כוח מתמשך?

צוואה משמשת כמסמך מקיף המתאר כיצד יש לחלק את עזבונו של אדם עם פטירתו. היא לא רק מספקת בהירות לגבי חלוקת הנכסים אלא גם מאפשרת מינוי אפוטרופוסים לילדים קטינים ולמנהלי עיזבון לניהול העיזבון. בנוסף, אנשים יכולים להשתמש בצוואה כדי לציין סידורי הלוויה ותרומות לצדקה, ובכך להבטיח שמורשתם משקפת את ערכיהם.

לעומת זאת ייפוי כוח מתמשך מעניק ליחידים ייעודיים סמכות לקבל החלטות בשם הפרט אם הם אינם מסוגלים לעשות זאת בעצמם עקב אי כושר נפשי או פיזי. מסמך מכריע זה מגיע בשתי צורות: יפוי כוח בריאות ורווחה, המעניקה סמכות לאפוטרופוס לקבל החלטות בנוגע לטיפול רפואי רווחה אישית, יפוי כוח לרכוש ופיננסים, המעניקה סמכות בנושאים פיננסיים.

על ידי הקמת צוואה וגם ייפוי כוח מתמשך, אנשים יכולים לתכנן באופן יזום נסיבות בלתי צפויות, ולספק שקט נפשי לעצמם וליקיריהם. אנו בבית עוצמה ממלאים תפקיד חיוני בתהליך זה על ידי ייעוץ ללקוחות לגבי החשיבות של מכשירים משפטיים אלה ומציעים מוצרים מותאמים אישית המשלימים אסטרטגיות תכנון עיזבון. על ידי הדגשת המשמעות של צוואות ו-LPA, אנו בית עוצמה תורמים לביטחון הפיננסי ולרווחתם של לקוחותינו, ובכך מבטיחים  את כיבוד רצונותיהם וניהול עזבונותיהם ביעילות ובחכמה.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.