בקבוצת עוצמה אנו מבינים את התפקיד המרכזי שדירוג האשראי (BDI) ממלא בהבטחת תנאי הלוואה נוחים ואפשרויות ההלוואה העומדות בפניכם. עם המומחיות שלנו בענפי המימון השונים, אנו יודעים לתת מענה ופתרונות מגוונים לשיפור דירוג האשראי על מנת לאפשר לכם להגשים את היעדים הפיננסיים שלכם.

ראשית, שמירה על היסטוריית אשראי בריאה היא דבר חשוב ביותר. ביצוע תשלומים בזמן על הלוואות קיימות וכרטיסי אשראי מוכיחים את האמינות שלכם מול המערכת הבנקאית ויכולת העמידה שלכם בהתחייבויות מהווה את דירוג האשראי שלכם. הצוות שלנו יכול לעזור לכם להעריך את מצבכם הפיננסי הנוכחי ולפתח תוכנית מותאמת אישית לניהול החוב ושיפור דירוג האשראי שלכם בצורה אחראית ומחושבת.

כמו כן, שמירה על ניצול אשראי נמוך היא חיונית ומומלצת. שאפו לנצל רק חלק קטן מהאשראי הזמין שלכם כדי להראות למערכת הבנקאית שאתם יכולים לנהל אשראי בצורה אחראית. אנו יודעים לתקן BDI שלילי, וגם לתת לכם הנחיות לשיטת הפעולה כדי לשפר את דירוג האשראי שלכם לאורך זמן.

אנו גם ממליצים על ביצוע בדיקה קבועה של דוח האשראי לאיתור אי דיוקים או טעויות שיכולות לפגוע בתנאי האשראי שלכם גם מבלי שתדעו מזה. המומחים שלנו יכולים לסייע לכם במיפוי ובדיקה של דו"ח האשראי ובפתרון אי התאמות באופן מהיר, על מנת להבטיח שדירוג האשראי שלכם משקף מידע מדויק ומשרת אתכם היטב בהתנהלות הפיננסית שלכם.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.