תכנון פנסיוני הוא מרכיב קריטי בביטחון כלכלי, המבטיח שאנשים יכולים לשמור על איכות חייהם לאחר הפרישה. אנו בבית עוצמה נותנים עדיפות למתן קרנות פנסיה והשתלמות מקיפות כדי להעצים אנשים בהבטחת עתידם. הפנסיה משמשת מקור הכנסה אמין במהלך שנות הפרישה, ומציעה שקט נפשי ויציבות.

תוכניות הפנסיה המותאמות שלנו נועדו להתאים לצרכים מגוונים, בין אם ליחידים, למשפחות או לעסקים, עם אפשרויות רבות ומגוונות החל מהטבה מוגדרת ועד לתוכניות תרומות מוגדרות. אנו מבינים את החשיבות של גמישות ובחירה, ומציעים אפשרויות השקעה שונות למיטוב התשואות תוך ניהול סיכונים בצורה יעילה. יתרה מכך, צוות המומחים המסור שלנו מספק הכוונה ותמיכה בהתאמה אישית, ועוזר ללקוחות לנווט במורכבות של תכנון פנסיוני ולקבל החלטות מושכלות בהתאם ליעדים ארוכי הטווח שלהם. אנו גם מדגישים את החשיבות של קרנות השתלמות, מתוך הכרה שלמידה מתמשכת ופיתוח מיומנויות חיוניים כדי להישאר תחרותיים בשוק העבודה הדינמי של היום.

קרנות ההשתלמות שלנו מאפשרות לאנשים להשקיע בצמיחה המקצועית שלהם, לשפר את פוטנציאל ההשתכרות שלהם ולהבטיח התאמה למגמות בתעשייה המתפתחות. עם המחויבות שלנו לחדשנות ולפתרונות ממוקדי לקוח, אנו שואפים להעצים אנשים לבנות עתיד פיננסי בטוח באמצעות יוזמות חזקות של תכנון פנסיוני ויוזמות קרנות השתלמות. בכך, אנחנו לא רק שומרים על רווחתם הכלכלית אלא גם מטפחים תרבות של חוסן ושגשוג בקהילות שלנו.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.